Vjollca Haxhiu Feston Ditëlindjen, Ja Sa Vjet Po I Bën


Vjollca Haxhiu feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën.Ajo ka postuar nje fotografi ne rrjetet sociale ku tregon se ku eshte duke e festuar ditelindjen dhe si eshte veshur per kete dite speciale.

Këngëtarja e njohur kosovare, Vjollca Haxhiu sot feston ditëlindjen e radhës. Haxhiu sot mbush 43 vite jetë. Ndonëse ka kohë që nuk ka folur për jetën e saj private, ajo edhe më tej vazhdon të deklarohet beqare. Kujtojmë faktin se ndër vite ajo ka lansuar këngë nga më të ndryshmet, sidomos nga ato argëtuese.