U krijua ka os rreth tij, Immobile tani mund t’i bashkohet kombëtares!


Ciro Immobile mund t’i nënshtrohet tamponit nesër dhe nëse rezulton negativ ai mund t’i bashkohet grumbullimit të ekipit kombëtar italian. Sipas asaj që raportohet nga “Sky Sport”, qendërsu/lmuesi i Lazios mund të kthehet në dispozicion të Mancini, për sa kohë që trajneri mund të jetë gjithashtu në stol për ndeshjen kundër Polonisë.

Natyrisht, kaosi i krijuar përreth sul/muesit që rezultoi fillimisht negativ në një laborator dhe më pas pozitiv te një tjetër, duke luajtur në Serie A ndaj Torinos dhe munguar ndaj Zenit dhe Juventus, ka krijuar jo pak pre/sione edhe te Lazio.