Tre Makina Merren Para Nga Kamioni I Tonazhit Të Madh Dhe Bëhen Copa Copa/ Raportohet Se Kaq Persona Kanë Dhënë Shpirt Në Vend


Një kamion i tonazhit të rëndë ka marrë para një makinë. Makina është bërë c opa co pa dhe gruaj që e drejtonte ka dhënë shpirt në vend.E ditur bëhet se ajo ishte 39 vjeç. Aksidenti ka ndodhur në rrethin Rhein-Hunsrück në Gjermani, mëngjesin e të mërkurës.

Po ashtu e ditur bëhet se kamioni mori para tre makina, por mjeti ku ndodhej 39 vjeçarja kishte dë mtime më të mëdha. Personat që ishin në makinat e tjeta kanë shpëtuar për mrekulli.