Tani Eshte Ne Muaji E 5 Te Shtatzanise/ Por Shikoni Sa Bukur E Ka Rregulluar Elita Shtepine E Saj


Te gjithe jemi fokusuar ne shtepite tona per te mos e ndjere kaq shume emergj encen e Co vid-19 ne kete periudhe me te bukur te vitit.Me siguri qe edhe ju si shume te tjere keni nisur qe te vendosni zbukurimet plot ngjyra e drita te festave te fundvitit.Moderatorja Elita Rudi nepermjet nje video ne rrjetin social ‘Instagram’ na ka treguar se festa ka ardhur edhe ne shtepine saj.

Rudi ka hapur dyert e shtepise dhe na ka treguar ambientin super te ngohte dhe fantastik. Ne sy bie pema e dekoruar deri ne detaje ndersa ne shtepine e ciftit mbizoteron ngjyra blu ne shumicen e zbukurimeve. Elita sapo na dha super ide sepse ne raste festash jemi mesuar me te kuqen apo jeshilen.

Keto duhet te jene festat me te bukura per familjen e tyre pasi Elita dhe Gjiko po presin femijen e tyre te dyte, nje vajze. Ne jemi kurioze te mesojme emrin e vecante qe dyshja do t’i vendose vogelushes ndersa Zeri shume shpejt do te behet me nje moter te vogel.