Sytë zemra: Biznesmeni turk sapo i shprehu dashurinë në shqip Gentës


Prej një viti këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk, Hysen Usta. Në planet e çiftit është dasma, e cila siç ka treguar Genta, mund të ndodhë vitin tjetër.

Usta është shumë i dashuruar pas këngëtares shqiptare. Ai ka hapur një llogari në Instagram, me emrat e të dyve, në të cilën publikon shpesh foto dhe dedikime romantike.Vetëm së fundmi, biznesmeni ka ndarë një foto të Gentës, krahas së cilës i ka shprehur dashurinë në shqip. “Kudo është bukur me ty, të dua më shumë se gjithçka!”, ka shkruar ai.