Si u kap “mat” nusja shqiptare me të dashurin, ishte në dhomën e gjumit të vjehrrit (Video)


Ne zë dhe figurë sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24, ka ardhur dëshmia për një tradhti bashkëshortore, por më e keqja është ajo e marrëd/hënieve të konsumuara në sy të dy fëmijëve të mi/tur 9 dhe 5 vjeç.

Familja Nacaj nga Kopliku ka qenë ajo që ka deno/ncuar nusen e djalit të tyre, të cilën e kanë filmuar teksa e kanë kapur në dhomën e gjumit të vjehrrit me të dashurin, ndërsa djali i tyre, burri i protagonistes është në SHBA prej 4 vitesh.Ka qenë kunata dhe burri i saj që kanë hyrë në dhomë, më pas edhe persona të tjerë.

Të qarat e fëmijëve janë ato që drithërojnë çdo zemër, pavarësisht se shumë mund ta shikojnë si një dukuri që ndodh rëndom.“BalkanWeb” zbardh dialogun e plotë të zhvilluar në dhomën e gjumit. VI DEO