Shyhrete Behluli Do Bëhet Sërish Gjyshe, Nusja E Saj Jep Lajmin E Bukur Dhe Tregon Barkun E Rrumbullakosur: Ja Gjinia E Bebit


Ajo është shtatzënë për herë të dytë. Reja e Shyhretës, Learta Jakupi, po pret të bëhet nënë e një vazje.Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se barku i saj është rritur shumë, pasi, është në javën e 32-të, të këtij procesi.

E veshur me një fustan të bardhë, Learta ka mahnitur me pamjen e saj.Ajo duket shumë e lumtur me familjen e saj ku kalojne nje shume te mire dhe te bukur ju deshirojme nje jete shume te lumtur.