Shqipëtari befason Bayernin , për 5 min shënon super gol Salzburgi


Per momentein po zhvillohen ndeshjet e Champions League , ato kane filluar nga ora 21.00 dhe po zhvillohen 6 ndeshje . Por me te filluar ndeshjet erdhi edhe befasia e parë dhe atë tek kampionët aktual te Europes . Ne minuten e 4 te takimit shqipetari Mergim Berisha kalon ne epersi Salzburgin kuner ekipi bavarez . M e poshte do mund te gjeni me video super golin nga lojtari kuq e zi .

Shikoni pamjet , ndersa tek takimet tjera ende vazhdojne te jene pa gola por qe po luhen loja mjaft atraktive me shume raste .