Shoku im më ka bërë për vete, Do ta lë burrin dhe do të shkoj,kemi tre femij por


Shoku im me ka bere per vete, Do ta le burrin dhe do te shkoj sepse…-Jam nji grua 33 vjet jetoj jasht shtetit canada jam e martume qe 10 vite Nuk jam e lumtur as pas dashurija jon Nuk oshte si qe ishte per paraKemi 3 femit por nuk di se qvar te boj kam mbet ne hall une me vertet Nuk dua kjo te ndolet por edhe jeta nuk shkon me z or. Mua me dhimben femit por besoj nji did kur te riten femite mi do te me kuptojn se e kam bo mamir keshtu edhe per mua por edhe per femite mi. Une punoj 2 puna nate dit te mungohem per femite mi per jeten te tyrve po buri im Nuk punon qe 1 vite pret nga gruja me ja ble cigare. Ajo Nuk oshte jeta jo buri me prit nga gruja por gruja duhet nga buri me prit.

Une Nuk kam ndenije per ato qe 4 vite . Une kam nji shok qe 3 vite qe nihemi aj oshte shum njeri I mir edhe per gjdo gjo qe mu desht aj ka qen aty me ka ndimua aj sa here me flet pse punon ti aq Nuk oshte mir duhet te ruhesh por e shofi se aj oshte bur aj qe mendon per mua aj me ka pranuar me femit se une edi se femite mi nji dit do martohen do te me lojn nji dit vet ne shtepi por une prap I dua femite mi por une edi se femite mi duhet ta kesin baba e jo si femi qe akton aj shan per para femive kur zi hemi me thot me emrat shko q… ku** a knena kur oshte mir me thot te dua.

Sun e kuptoj as pak nji mashkul kur e don grujen e vet ka femit me to Nuk I thot kto fjal nese Nji bur oshte I menqem kur I thom vjeres time ajo me thot ehhh sa burat shajn grat e I refin hmm ajo per mua oshte nji jet pa ndenije per nonin qetrin mua verte Nuk me ka raft amon vetom me ofendon me fjalt ato bol e kam por femite mi do ta kuptojn nji dit jeten time dua te jam me nji njeri qe me don qe me respekton. Por buri im nuk oshte aj njeri.