Shkurta E Publikon Gresën Në Këtë Gjendje


Shkurta e publikon Gresën në këtë gjendje. Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Ajo se fundmi ka shprehur shum admirim dhe nostalgji ndaj dhe ka vendosur ta postoj kengen ne storyn e saj personal qe ndiqet nga shume fansa.Sot ajo ka publikuar një pamje të Gresës ku shihet duke performuar./ORAinfo/