Shikoni Çfarë Fotografie I Bën I Dashuri Leonora Jakupit


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Leonora si duket po i shijon ne maksimum momentet me te dashurin qe e prezantoj para publikut kohe me pare.Në foton e fundit ajo shihet shumë e lumtur, e mbase këtë foto ia ka bërë i dashuri i saj./ORAinfo/