Sara Publikon Foton Më Të Bukur Të Vajzës, Kaq E Ëmbël Është Ajo


Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është ajo.Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.Ata si duket nuk mund te ngopen nga dashuria ndaj vajzes dhe nuk mund te ndalen duke postuar fotografit e shumeta.Se fundmmi Ajo së fundmi ka publikuar foton më të bukur të vajzës së saj./ORAinfo/