Sara Dhe Ledri Kanë Përzgjedhur Një Emër Unik Për Vajzën


Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është bërë baba i një vajze sot për herë të parë, ndërsa emrin që kanë zgjedhur t’ia vendosin Sara dhe Ledri është tepër i veçantë.Sipas burimeve brenda familjes Vula, vajza me e re e kësaj familje do të mbaj emrin Poema blue Vula.

Ledri e as Sara ende nuk kanë bërë asgjë publike në rrjete sociale, ndërsa mediat rozë kanë nisur raportimet për lindjen e vajzës së tyre të parë.Ledri ka publikuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia dedikoi vajzës së tij, që ishte duke ardhur në jetë.