Sapo ka dal nga frizerka, Lulja do ta ‘çmend’ Medën me këtë grim


Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.Shikoni pajmet e Lules se bukur me poshte.

Sapo ka dal nga frizerka, Lulja do ta ‘çmend’ Medën me këtë grim kaq të mrekullueshëm.Ajo sot ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga frizerka. E rregulluar bukur dhe me stil të ri, Lulja do ta ‘çmend’ Medën me pamjen e fundit. /ORAinfo/