Ryva Bëhet Gati Për Të Dal, Palltoja E Saj Mori Tërë Vëmendjen


Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.Ryva si duket paska blere nje pallto super luksoze dhe me te gjitha gjasat me nje qmime te majme qe shum pak veta kane mundesi ta kene.Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një pallto shumë të bukur./ORAinfo/