Renee E Do Shumë Axhin Patris, Shikoni Ҫfarë Bëjnë Ata Së Bashku


Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORA info.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Ajo mbase fotografisë duket qartë se shume i ngjane Nores dhe ndoshta do te arrije nje fame si ajo. Së fundmi ai ka publikuar një pamje ku shihen Patrisi dhe Renee duke kaluar kohë së bashku.Duket se Renee e do shumë Patrisin dhe anasjelltas./ORAinfo/