Patrisi Tha Se Tiani Do Ta Këtë Mbiemrin Vetëm Berisha, Vjen Reagimi I Papritur Nga Tuna


Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna dhe Patris Berisha më nuk janë bashkë. Këtë se fundmi e ka konfimuar edhe vet Patrisi.Ai është pyetur për raportet e tij me Tunën, pasi kjo e fundit ka tash e sa kohë që është shpërngulur bashkë me djalin në Shkup.

Patrisi e bëri të qartë se nuk janë bashkë më me Tunën, por e mbajti statusin e lidhjes së tij si “të komplikuar”.Megjithatë ai këmbëngulë se djali i tij do ta këtë mbiemrin e tij, përcjell ORAinfo.

“Tianit mund t’ia bëjë mbiemrin si të dojë në Instagram, por ajo mbiemrin e vërtetë dhe në letra do ta ketë Berisha”, ka këmbëngulur Patrisi.Duket se deklaratat e fundit nuk e kanë shqetësuar fare Tunën.Ajo duke mos prefetuar që të flas për këtë temë, ka zgjedhur që ta postojë foton e djalit të saj duke buzeqeshur.Kaq simpatik po duket ai. /ORAinfo/