Pas lindjes së vajzës, Ledri kthehet në Kosovë?


Çifti më i përfolur i estradës Ledri dhe Sara, pak javë para se të vinte në jetë Poem u zhvendosën në Gjermani për të mirëpritur në jetën vajzën e tyre të parë.Kështu, fansat bënë pyetjet se nëse ata do jetojnë atje përgjithmonë apo do të kthehen në Kosovë?

Sara apo Ledri nuk kanë komentuar asgjë ende në lidhje me këtë, megjithatë duket se ata janë kthyer në Kosovë së fundmi.

Ishte Ledri ai që ka postuar disa Instastory, një në avion dhe një në Prishtinë duke lënë të kuptohet se ata mund të jenë kthyer.Mirëpo, nuk mund të themi me siguri nëse ky do jetë një vendim përfundimtar për familjen e lumtur.