Pas 9 Vjetësh Ibrahim Tatlises Rikthehet Në Ekran


Ibrahim Tatlises rikthehet pas 9 vjetësh në ekran, kjo është kënga që e këndoi. Këngëtari turk me renome ndërkombëtare, Ibrahim Tatlises është rikthyer me emisionin e tij të famshëm “IBO SHOW”, pas 9 vjetësh mungesë.

Ibo këndoi këngën e tij të famshme “Haydi Soyle”, shkruan Gazeta Express. Në emisionin e tij të parë pas mungesës së gjatë, ai pati mysafirë disa nga emrat e njohur të muzikës në Turqi, duke përfshirë edhe këngëtaren, Sibel Can. Më këtë të fundit pati edhe një duet gjatë emisionit. 68 vjeçari ishte afër vde kjes në Mars të vitit 2011, kur një pIu mb e goditi në kokë dhe për shumë kohë ishte në gjendje ko me.