Pamje të “nxehta” nga shtrati, kështu nuk e keni parë Xhensilën (FOTO LAJM)


Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si “vajzën e keqe”.

Kështu ndodhi edhe në klipin e saj të fundit “Panorama” në bashkëpunim me Ardian Bujupin i cili po rezulkton një sukses. Pas 11 milion klikimesh Xhensila vendoi t’i “qëras” ndjekësit me disa foto prov okuese.E veshur me fustan të shkurtër me pika Xhensila ka pozuar mbi krevat dhe duket vërtetë s eksi ѕht/уре hарѕ/iren mеро/ѕhte dhe ѕhiкo pam/jen