‘Pajtesa’ E Zonja Në Kuzhinë Edhe Në Jetën Reale, Këtë E Dëshmoi Përmes Postimit Të Fundit


Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publ ikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpi ja’, shkruan ORAinfo.Kli koni per te gjitha fotografite e saj me posht te ne re klam ene .

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën. Sot ajo ka treguar se po e përgatit darkën për vete dhe bashkë shortin e saj./ORAinfo/