‘Pajtesa’ E Ka Lënë Djalin Në Shtëpi, Shikoni Ku Ka Shkuar Vet


Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.Në foton e fundit ajo lajmërohet nga xhirimet e serialit.Gjatë kohës së xhirimeve, padyshim se Fiona detyrohet të qëndrojë larg nga djali i saj.Ajo eshte nje nder personazhet me te dashura tek seriali /ORAinfo/