Nuk e nxjerr asnjëherë në publik/ Shikoni sa shumë është rritur djali i Alketa Vejsiut


Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu eshte gjithmone e rezervuar kur behet fjale per femijet e saj dhe bashkeshortin. Ajo ka zgjedhur ta mbaje larg syrit te publikut jeten e saj pr ivate. Nicole dhe Lionel jane dy femijet e moderatores, fytyrat e te cileve veshtire se i kemi pare ndonjehere.Shi koni pamjet e embla me poshte .

Pak kohe me pare Alketa Vejsiu ishte duke pushuar ne Alpet Italiane bashke me femijet e saj. Moderatorja e njohur ka publikuar nje foto te djalit te saj i cili qendron ne dritare duke shijuar peizazhin nga shtepiza e drurit. Bashkengjitur fotos te te birit, Alketa shkruan: “Djaloshi im eshte nje burre i vogel. Drite dielli. Bekim i Zotit.” Kujtojme se Alketa Vejsiu eshte e martuar me biznesmenin Ardian Nelo. Cifti ka plot 15 vite diference -moshe me njeri-tjetrin.

Ne vitin 2006 ate kane kurorezuar dashurine e tyre ne martese. Ardiani eshte nje emer i njohur ne boten e biznesit pasi eshte presidenti i nje firme ndertimi dhe i shume bizneseve te tjera ne vend.