Nuk Do T’iu Besoni Syve, Në Këtë Gjendje Kanë Përfunduar Shyhretja Dhe Reja E Saj


Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Shyhretja dhe reja e saj.Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Shyhreten dhe të dyja janë pa grim.Re e vjehërr po duken tejet ndryshe në këtë fotografi, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/