Nuk do të besoni, Luana paguan çmim marramendës vetëm për një fustan


Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj .E për t’u dukur bukur, Luana duket se shpenzon shuma të mëdha parash.Për fustanin që ka veshur së fundi në emission, Luana ka paguar 10.000 euro.Jeta luksoze e saj është e njohur nga gjith ndjeksit e saj./ORAinfo/