Nuk do ta besoni, kështu dukej Dhurata Dora para se të jetë e famshme


Sot cilësohet si njëra ndër këngëtarët më të bukura dhe me stil të skenës sonë.Bëhet fjalë për Dhurata Dora, shkruan infokosova.Ajo që nga debutimi i saj në muzikë zakonisht është në top listat e këngëve më të pëlqyera në vendin tonë.

Dhurata Dora, apo mbiemri i saj i vërtet Murturi, prej vitesh ka jetuar në shtetin Gjerman.Kënga e saj e parë ishte “Vet kërkove”, ku hyri në tregun tonë.InfoKosova ju sjellë disa fotografi dhe këngën e saj të parë, para të kishte ndërhyrje plastike në fytyrë ku dukej edhe e shëndoshë!/InfoKosova