Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe.Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar me balluke dhe po duket shumë ndryshe para ndjekësve të saj që e përcjellin nëpër rrjete sociale./ORAinfo/