Një Nënë Plot Stil Si Ermira, Shikoni Si E Ka Veshur Djalin


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.Sot, ajo ka postuar nje foto të djalit e të cilin e ka veshur plot stil.Djali i Ermires dhe Goldit si duket eshte nen kujdes maksimal nga prinderit e tyre. Një nënë plot stil si nusja e Goldit./ORAinfo