Një Nënë Me Stil Si Jehona Sopi, Kaq Bukur Po Duket Sot


Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.Ajo ka disa vite që është larguar nga skena mirëpo, këngët e saj vazhdojnë të jenë ende të pëlqyera në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Një nënë me stil si Jehona Sopi, kaq bukur po duket sot si një vajz 20 vjeçare dhe një bukuroshe e rallë. Në foton e fundit si gjithmonë, Jehona shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/