Një Ditë Pas Vd,Ekjes Së Gjyshes, Learta Bën Veprimin E Papritur


Një ditë pas vd,ekjes së gjyshes, Learta bën veprimin e papritur. Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.Një ditë pas vd,ekjes së gjyshes, Learta bën veprimin e papriturSi gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. E me postimin e mbrëmshëm ajo ka pikëlluar të gjithë fansat e saj. Learta lajmëroi se ka ndërruar jetë gjyshja e saj. E sonte, Learta ka bërë thirrje për ta ndihmuar Rigona Ibrahimin, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/