Miriami Dhe Vajza Të Veshura Njësojë, Po Duken Si Dy ‘Kukulla’


Miriami dhe vajza të veshura njësojë, po duken si dy ‘kukulla’. Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Miriami është më aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Si duket ajo ka vendosur qe edhe vajzen e saj ta drejtoje kah bota e modes dhe ta bej personalitet publik.Në foton e fundit është shfaqur ajo me vajzën e saj, të veshura njësojë dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/