Medën Pa Mjekër Do Ta Ngatërroshit Me Vëllaun E Tij. Shikone


Medën pa mjekër do ta ngatërroshit me vëllaun e tij. Shikone Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj-Meda përmes rrjeteve sociale na ka njoftuar me familjarët e tij, duke ndarë imazhe të ndryshme bashkë me ta.

Njëjtë ka vepruar edhe sonte duke publikuar një foto krahas vëllaut, shkruan “Kosovarja”.Duke e uruar për ditëlindje ai shkroi: Urime ditlindja vllau jem ishallah edhe 100 tjera.Ajo çka habiti më shumë ishte pamja e tyre, të cilët ngjasojnë si dy pika ujë. Në qoftë se Meda sdo të kishte mjekër, lirshëm do të mund ta ngatërronim me vëllaun e tij, apo? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/