Me Parket Ngjyre Kaf/ Adelina Tahiri Zbukuron Shtepine Per Festa, Ja Si Duket Vila Luksoze E Kengetares


Nje nga kengetaret me te dashura te publikut shqiptar, Adelina Tahiri ka vendosur sikur Xhensila , Arbana, Arilena, te zbukuroje para kohe shtepine e saj , per festat e fundvitit.

Duke qene shume aktive ne rrjetet sociale , sidomos ne rrjetin social instagram, ku shpesh poston rreth rutines , jetes private ,por edhe punes ,ajo ka ndare me ne disa foto nga shtepia , dhe zbukurimet qe ka bere.Me nje larmishmeri ngjyrash dhe nje dekorim fantastik te pemes se Vitit te Ri 2021 , Adelina Tahiri , ka menduar te sjelle tek ne ,miqte e saj, dhe te gjithe ata qe e ndjekin , nje super dekorim te shtepise .

Duket nje shtepi komode dhe komforte ,me nje parket te thjeshte ,por me zbukurimet qe ka bere tanime, duket shumengjyreshe .Mbi tryeze ajo duket qe ka vendosur disa objekte te vogla zbukurimi , si nje peme e vogel apo edhe disa filxhane ku shkruhet ‘Marry Christmas’.