Me një stil komplet ndryshe, Adelina la ‘gojë hapur’ të gjithë me paraqitjen e fundit


Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Me një stil komplet ndryshe, Adelina la ‘gojë hapur’ të gjithë me paraqitjen e fundit.Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Në foton e fundit ajo shihet me një stil krejt ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/