Lulja E Medes Me Flokë Kaçurrela E Të Shkurtra Krejt Tjetër


Edhe Lulja e Medes kohët e fundit ka bërë një ndryshim.Ajo ka prerë flokët goxha shumë, e ky ndryshim i saj iu ka pëlqyer të gjithëvë, pasi që mori shumë komente pozitive, shkruan “Kosovarja”.

E në një foto që ia kanë postuar fansat e bashkëshortit Lulja është shfaqur me flokë të dredha ku po duket për mrekulli.A po iu pëlqen edhe kështu me dredha? Meda duhet te jete nje burre mjaft fatlum me qfar bukurie e pret ne shtepi dhe qe me vitet vazhdon te zbukurohet ende.