Learta Tregon Se Kush Po Ia Përgatit Drekën Sot


Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Përmes fotos së fundit ajo ka publikuar një foto ku shihet se djali dhe mbesat e saj po e ndihmojnë në kuzhinë,ajo nga fotgrafite e postuar le te mendohet se eshte duke pergaditur ndonje pite te shijshme kosovare ose ndonje embelsire ku i ndihmojne eddhe femijet e saj./ORAinfo/