Ky është vjehrri Medes që sot feston ditëlindjen


Lulja dhe Meda janë çifti më i pëlqyer në mediat rozë.Meda veç se njihet prej vitesh si këngëtar mjaft i dalluar e repsektuar, e krahas tij vëmendje ka marrë edhe Lulja, shkruan “Kosovarja”.

E pikërisht sot në familjen e Lules ka festë, babai i saj feston ditëlindjen ku natyrisht nuk ka munguar urimi nga ajo.“Urime ditlindjen babi im ma imir ne bot❤️ jom krenare qe jom vajza jote ishalla 💯 pran neve 🤲🎂🎂🎂, ka shkruar bukuroshja.Ja pra, ky është vjehrri i Medes që feston sot ditëlindjen./Kosovarja/