Kur do martohesh? Pse nuk e tregon nusen! Marin Mema flet për herë të parë për jetën personale

Gazetari investigativ Marin Mema, është ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku ka folur si asnjëherë më parë për jetën e tij personale. Teksa i është drejtuar pyetja se kur do të martohet ai është përgjigjur duke treguar se është në një lidhje dashurie prej shumë kohësh. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT


“Marini ka shumë kohë që është i lidhur, kjo është e gjithëditur“, tha gazetari duke mos zbuluar detaje te tjera. Përtej kësaj, Marini ka folur edhe për familjen duke ndarë me të gjithë publikun tri këshillat që ka marrë nga prindërit e tij. “Të bëhesh djalë i mbarë, të respektosh njerëzit dhe të duash vendin”, ka treguar Marin Mema.