Kjo është kunata miss e Ariana Fejzullahut


Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e Ermalit, një prej këngëtarëve absolutisht më të dashur nga publiku, Ariana, poston kohë pas kohe në rrjete sociale dhe një pjesë e mirë e postimeve të saj përkthehen në lajme.Ariana ka vendosur qe ta publikoj kunaten e saj qe qenka nje bukuroshe e vertete dhe mjaft elegante.

Gruaja e Ermalit, sapo na ka njoftuar me kunatën e saj bukuroshe.Ajo, ia ka uruar kunatës ditëlindjen, duke vënë në pah paraqitjen e saj mbresëlënëse, shkruan “Kosovarja”.Bash si miss, apo?