Kështu Del E Veshur Për Kafe Reja E Remzie Osmanit


Kështu del e veshur për kafe reja e Remzie Osmanit. Gëzimja zë vend binshëm në listen e rejave më të popullarizuara të estrades, shkruan “Kosovarja”.Klikoni me posgte per pamjet eks kluzive.

Që kur Gëzime Krasniqi u lidh me të birin e këngëtares Remzie Osmani, ajo gëzoj mjaftë vëmendje nga gazetarët dhe mediat rozë.Gëzimja, tashmë ka një faqe mjaftë të ndjekur në Instagram, ku kohë pas kohe poston ngjarje nga jeta e saj e përditshme.

Stili i Gëzimes është elegant dhe me veshje me dozë të theksuar elegance del edhe për të pirë kafe, shkruan “Kosovarja”. A po iu pëlqen se si po duket?