Këngëtarja E Njohur Shqiptare Bëhet Nënë Për Herë Të Dytë/ Ka Lindur Djalë Dhe I Ka Vënë Emrin E Veçantë Shqiptar


Këngëtarja E Njohur Shqiptare Bëhet Nënë Për Herë Të Dytë/ Ka Lindur Djalë Dhe I Ka Vënë Emrin E Veçantë ShqiptarRona Nishliu është bërë sot nënë për herë të dytë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun e ndau lajmin me .ndjekësit në rrjete sociale duke postuar një foto me vogëlushin e porsalindur.

Rona zbuloi se ajo i ka vendosur djalit emrin Bardhyl. “10.12.2020 dite e mrekullueshme sot! Familjes sone iu shtua engjelli Bardhyl, mbret i zemrave tona tashme.Gezimi eshte shtuar apo in finit-fishuar me ardhjen tende o mi niature? e pe rkryer”, shkruan Rona. Këngëtarja ka edhe një vajzë me emrin Noa.