Jonida Maliqi Dhe Nora Istrefi Bejne ”XING” Me Fustanin 3000 Euro/ Kujt I Shkon Me Shume Veshja?


Kengetarja e njohur Jonida Maliqi terhoqi vemendjen e te gjitheve teksa shfaqej me nje fustan te gjate ngjyre bezhe.Jonida e kishte kombinar mjaft bukur me nje grim minimalist dhe me floket e kapur.Gjithashtu fustani i nxirrte ne pah format e saj trupore.Kengetarja e njohur e zgjodhi ta vishte kete fustan ne nje nga episode e emisionit ‘ADC’.

Por edhe Nora Istrefi ne nje nga fotot e postuara ne ‘Instagram’ u shfaq e veshur me po te njejtin fustan. Ajo duket shume elegante teksa e ka kombinuar me vathet me po te njejten ngjyre dhe me floket e leshuar me onde.Kjo nuk eshte hera e pare ku personazhet e njohur te showbiz-it kane bere ‘xing’ duke zgjedhur te njejten veshje ne daljet e tyre televizive apo ne fotot e postuara.

Vajzat kane zgjedhur t’a kombinojne ne menyren e tyre por krahasimet asnjehere nuk mungojne.Po ju si mendoni, kujt i shkon me shume?