Ja Me Kë E Humbi Virgjërinë Xhensila Myrtezaj


Nëse na duhet të përmendim një ndër çiftet me të kompletuar dhe me jetëgjatësi në showbizin shqiptar, pa dyshim se këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku, zënë vendin e parë. Këngëtarja dhe aktori i humorit janë bashkë prej shumë vitesh, madje si ajo e përrallave me shikim të parë, shkruan infokosova.

Takimi i Xhensiles me Besin ishte, kur Besi e pa Xhensilen me nënën e saj dhe e komplimetoj për vajzën që kishte. E dim se lidhja e tyre nisi kur ajo ishte adoleshente, por cili ka qenë mashkulli i parë në jetën e Xhensilës?!

Përgjigjen e kësaj pyetje e ka dhënë këngëtarja në një intervistë duke thënë, “me mashkullin e parë që ju dhashë jam akoma edhe sot”. Tashmë ata janë të martuar dhe prindër të vajzës një vajze e cila quhet, Ajka./infokosova