Ja Ku Ishte Takimi I Parë I Adriana Matoshit Me Të Dashurin E Saj Futbollist? (Video)


Ku ishte takimi i parë i Adriana Matoshit me të dashurin e saj futbollist?.Prive zbuloi ekskluzivisht të dashurin e ri të aktores Adriana Matoshi. Dyshja madje edhe na rrëfyen se si nisi romanca mes tyre./Prive.al.Si u takuan ata? Cilat janë planet e çiftit? Këto e shumë të tjera, na zbulon vetë dyshja.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme.BIOGRAFIA E ADRIANA MATOSHIT:Adriana Matoshi (lindur më 5 shkurt 1980) është aktore kosovare. Në Greqi, ajo u vlerësua si aktorja më e mirë. Në Festivalin italian FilmLabFestival, ajo u vlerësua si “Aktorja më e mirë” e festivalit. Po ashtu, ajo u nderua me çmimin “Adriana” nga roli i saj në shfaqjen “Zija”.

Jeta e hershme:Adriana Matoshi lindi në Gjilan. Shkollën fillore dhe atë të mesme e mbaroi në Gjilan, ndërsa më vonë vazhdoi dhe mbaroi studimet në Prishtinë. Ajo vlerësohet si një nga aktoret më të talentuara në Gjilan. Matoshi është e martuar dhe ka katër fëmijë.