Ja çfarë super ëmbëlsire bëri Elita Rudi


Qysh në adoloshencë, Elita Rudi nisi të merrej me foto-modelizëm, duke realizuar dhejtra sete fotografike shumë të bukura, shkruan “Kosovarja”Elita, vite më pas u bë pjesë e televizionit, duke realizuar disa formate televizive mjaftë të ndjekura e të përfolura.

Bukuroshja u përfol edhe për shkak të jetës private. Lidhja dhe martesa me reperin Gjiko e vendosi plotësisht në qendër të vëmendjes.Elita Rudi së shpejti bëhet nënë për herë të dytë, ndërkohë po e shijon jetën e qetë në shtëpi.Një mëngjes si ky me kafe e një supër tortë, është mëse perfekt, apo jo?