Gresa Behluli Bënd Ndryshimin E Madh, Kaq Hije I Ka


Gresa Behluli bënd ndryshimin e madh, kaq hije i kaSa shumë i ka hije ky ndryshim Gresa Behlulit.Këngëtarja e njohur dhe mjaftë e dashur për publikun shqiptar Gresa Behluli është një nga emrat më të komentuar nga mediet rozë.Falë zërit të saj të talentuar, ka arritur të pasurojë tregun muzikor me hite të mëdha, shkruan Kosovarja.

Nuk janë të pakta as hitet që i ka sjellë bashkë me nënën e saj, Shkurte Fejza, duke qenë një dyshe mjaftë e kërkuar për ahengje familjare.Gresa tregon që është e zonja edhe për vetën e saj, duke i kushtuar rëndësi të madhe pamjes së jashtme.Së fundmi ajo publikoj një imazh nga një sallon bukurie, ku bie në sy ndryshimi i saj me flokët e prera shkurtë, me ngjyrë të bardhë.Kaq shumë po i kanë hije, ku po shkëlqen nga bukuria e saj natyrale.