Gjyste Vulaj “çmend” publikun, pamje duke u pυthur me një vajzë


Gjyste Vulaj është njëra prej këngëtareve me të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe po pëlqehet mjaftë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Ajo edhe pse gjithmonë përfolët për të mirë, me veprimin që ka bërë së fundmi ajo ka shokuar të gjithë. Duke u shfaqur në prehrin e një femre teksa shkëmbejnë puthje, ajo habiti ndjekësit më këtë postim. Pas publikimit të imazhit për të lenë hapësirë për mendime, ajo shkroi;

““Ups!! Puthja e par nga nje femer , Ma vodhi puthjen, but its ok.)” ishte mbishkrimi me të cilin pozoj tejet provokative. Si e komentoni këtë veprim të saj?