Fustani i lëkurës e bën të duket mahnitëse Adelinën


Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të dalluara në mediat rozë.Duke publikuar imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo mbetët e dalluar gjithmonë.Ajo se fundmi eshte mjafte aktive ne jeten publike , ku tani drejton emisionin e vete qe transmetohet ne kanal 10 me mysafir mjaft interesant e rrefime te veqanta .

Me një bukuri natyrale dhe linja perfekte, Adelina e dëshmon që është një fytyrë që tërheqë vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.Sot, në fotografinë e postuar ajo shihet me një fustan të të lëkurës duke shkëlqyer.Për më shumë, shikojeni në vazhdim.