Eshte Zbukuruar Si Nje Zane E Vertet/ Shikoni Sa Shume Eshte Rritur Ajka Vazja E Xhensiles Dhe Besit


Aktori i njohur Bes Kallaku festoi 35 vjetorin diten e djeshme.Ishte partnerja e tij Xhensila ajo e cila i beri nje super dedikim dhe me pas te gjithe koleget e miqte e tij.Kengetarja i dhuroi Besit dhuraten me te kendshme me plot 1000 domate. “1000 domate per ke valle’’, ka shkruajtur Xhensila teksa e publikoi ne ‘Instastory’

Fabula ishte ‘Jeta ne fshat’ ku cifti kishte organizuar nje feste ku ftuan njerezit me te afert.Te ftuarit se bashku me familjen Kallakun ishin veshur me nje look te pershtatshem dhe i gjithe ambienti kishte motivet e kesaj jetese.Diten e sotme cifti i njohur i showbiz-it kane zbuluar detaje mjaft interesante nga festa e tyre.

Se fundmi kengetarja e njohur ka publikuar nje foto ku shfaqet bashke me Besin dhe vogelushen e tyre te vogel, Ajka.“Perjetesisht syt nga ti”, shkruan Xhensila krah fotos.Ajka eshte rritur shume dhe madje ne foto eshte e veshur edhe me nje stil te vecante.