Emina Çunmulaj Duket Kaq Bukur Në Veshje Tradicionale


Emine Çunmulaj ka publikuar pamje në rrjete sociale e veshur me rroba tradicionale.Modelja e njohur shqiptare, e cila jeton dhe vepron në SHBA, Emina Çunmulaj, nuk harron të tregoj se sa krenare është me origjinën e saj.

Kësaj radhe modelja e njohur ka ndarë disa fotografi me veshje tradicionale shqiptare, në të cilat dukej tejet bukur.Duke dëshmuar kështu edhe njëherë se sa shumë dashuri ka për vendin e saj dhe sa me sa dashuri i ruan traditat e vendit të saj.